شرکت مهندسی ابرگان سپنتا

شرکت مهندسی ابرگان سپنتا

مجموعه‌ی حرفه‌ای در طراحی، تامین، اجرا و مدیریت پروژه‌های ساختمانی بزرگ به ویژه هتل‌ها و مجتمع‌های لوکس اقامتی، اداری و تجاری است.

شرکت مهندسی ابرگان سپنتا (abargaan) با داشتن توانمندی اجرای تاسیسات مکانیکال و الکتریکال پروژه‌های بزرگ در کنار انجام ابنیه عمومی در حال توسعه سبد خدمات خود برای مشتریان است.

یک از زمینه‌های متمایز فعالیت شرکت ابرگان تمرکز خاص بر تامین و اجرای تاسیسات آتشنشانی و ایمنی ساختمان‌های بزرگ مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی است. از دیگر شاخه‌های در حال توسعه فعالیت آن خدمات ممیزی انرژی و ارائه راهکارهای کاهش مصرف انرژی ساختمان و توسعه فرهنگ ساختمان سبز (به ویژه هتل‌های سبز) است.

گروه وب‌سایت گرادینت افتخار داشته است پروژه‌ی اجرای مجدد و بهینه سازی وبسایت این مجموعه‌ی فاخر را در سه ماه به انجام برساند.

پروژه‌ی وبسایت شرکت مهندسی ابرگان سپنتا  شامل ساماندهی هاست، دامین و ای میل سرور بود که با کمترین داون تایم و هدر رفت زمان انجام شد. سپس طراحی و بهینه سازی اولیه قالب و در مرحله آخر بهینه سازی نوشتار، ورود داده‌ها و سازماندهی صفحات و عکس‌ها بود. مرحله‌ی مقدماتی ایندکس گوگل و سئو نیز انجام شد.

بیشتر بدانید…

خدمات

  • برندینگ
  • طراحی وب
  • پرینت