کوین ایران Coiniran

پایگاه خبری بیت کوین و بلاک چین

کوین ایران Coiniran یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اموزشی بلاکچین به زبان فارسی است.

 

کوین ایران اولین و بزرگترین رسانه خبری فارسی زبان حوزه رمزارزها، فناوری‌های غیرمتمرکز و پلتفرم های مرتبط با بلاکچین است. مجموعه کوین ایران اولین مجموعه ثبت شده این حوزه نیز می‌­باشد که در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ به صورت رسمی ثبت شده است. فعالیت وب سایت کوین ایران از سال ۱۳۹۲ با هدف اطلاع رسانی، مشاوره و آموزش صحیح به جامعه مخاطب فارسی زبان و علاقمندان به تکنولوژی بلاکچین و رمزارزها آغاز شده است. در ۱۴ دی ماه ۱۳۹۲ اولین مقاله وب سایت با عنوان “بیتکوین چیست؟” منتشر شد.

 

در سال ۱۳۹۵ اهداف بلند مدت و استراتژی کوین ایران تدوین و بر این اساس راهبری وب سایت و تحریریه به تیمی از افراد متخصص و فعال در این حیطه و هماهنگ با تیم مدیریتی واگذار شد. از جمله اهداف ترسیم شده در استراتژی بلند مدت کوین ایران می­‌توان به ایجاد محیط آموزشی در راستای آگاهی رسانی صحیح و استفاده از فناوری بلاکچین برای جامعه مخاطب فارسی زبان و همچنین کمک به گسترش اکوسیستم رمزارز و بلاکچین اشاره کرد. فعالیت های این رسانه با تصمیم­‌گیری جمعی هیات مدیران اداره می­‌شود.
 
کوین ایران به واسطه فعالیت‌هاى خود در لایه‌هاى مختلف جامعه بیتکوین و رمزارز فارسی زبانان توانسته به شبکه‌اى از افراد متخصص در این حوزه دسترسی پیدا نماید. در حال حاضر کوین ایران یکی از بزرگترین و محبوبترین پایگاه خبری فارسی زبان در زمینه فناوری بلاکچین و رمزارز ها محسوب می‌شود.

افتخار همراهی در پروژه تعیین استراتژی، مدیریت، اجرا و تحلیل سوشال مدیا در مقطعی زمانی با گروه گرادینت بوده است.

از دستاوردهای این فعالیت می‌توان به ریدیزاین قالب‌های گرافیکی کوین ایران، افزایش آمار چشمگیر در همه شاخص‌ها در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، توییتر و کانال تلگرام مجموعه کوین ایران coiniran اشاره کرد. چند رویداد از جمله گزارش سالانه، ارائه گزارش ارزیابی صرافی های رمزارز (۱) و رونمایی از انجمن زنان بلاکچین ایران در پوشش کاری این مجموعه قرار داشته است.

دسترسی به سوشال‌ها:

 

توییتر: https://twitter.com/coiniran

اینستاگرام: https://www.instagram.com/coiniran/

تلگرام: https://telegram.me/coiniran

لینکداین: https://www.linkedin.com/company/coiniran.com/

انجام شده:

  • برندینگ
  • توسعه
  • مدیریت سوشال مدیا